Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Agiad 19.Yıl Kuruluş Balosu

15 Temmuz 2012 Pazar, 14:59

Adana Genç İşadamları Derneği’ne (AGİAD) 63 yeni üye daha katıldı. Törende konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, gençlere model oluşturdukları için AGİAD yöneticilerine teşekkür etti.

Hilton Otel’de düzenlenen ve Vali İlhan Atış’ın da katıldığı etkinlikte konuşan AGİAD Başkanı Ümit Onatça ile Adana Büyükşehir Belediyesi AGİADspor Kulübü Başkanı Mehmet Işıkay çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, AGİAD camiası ve yönetim kurulu üyeleriyle iftihar ettiğini söyledi. Adana’nın nüfusunun önemli ölçüde gençlerden oluştuğunu ifade eden Aldırmaz, “AGİAD yaptığı çalışmalarla gençlerimize model oluşturmakta, başarıdan başarıya koşmaktadır. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gençlerimizehizmet etmelerinden dolayı kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra Vali İlhan Atış, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, ADASO Başkanı Ümit Özgümüş, Süleyman Onatça, Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi tarafından AGİAD’a katılan 63 yeni üyeye rozetleri takıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fuck you google fuck you google fuck you google