Son Dakika
23 Eylül 2017 Cumartesi

AGİAD 5. İŞ ve MESLEK ÖDÜLLERİ İÇİN JÜRİ TİTİZLİKLE ÇALIŞIYOR

11 Temmuz 2013 Perşembe, 15:45

AGİAD 5. İş ve Meslek Ödülleri için jüri titizlikle çalışıyor

Muhteşem gece için geri sayım başladı

AGİAD 5. İş ve Meslek Ödülleri 17 Nisan 2013’te Hilton Oteli’nde törenle verilecek. 8 kategorinin yanı sıra özel ve onur ödüllerinin de sahiplerini bulacağı törende kürsüye çıkacak iş insanlarının seçimi için jürinin titiz çalışması sürüyor.

AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Adana Ticaret Odası Başkanı Ali Gizer, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütçü, Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahir Fisunoğlu, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rüştü Bozkurt’tan oluşan jüri, dernek binasında adaylar arasında değerlendirme yaparken çok sayıda kriteri göz önüne aldı.

Ödül alacak isimlerin belirlenmesi öncesinde heyecanlı bekleyiş sürerken, jüri başkanlığını üstlenen AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, başarıyı ödüllendirmenin önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek, “Zorlu engellere rağmen üreten, istihdam yaratan, yatırım yapan kentimizin daha yaşanabilir bir yer olması için çaba harcayanların konsantrasyonunu sağlamak adına çaba sarf ediyoruz. İş dünyasındaki çok sayıda kahramandan bir kısmını görkemli bir törenle ödüllendireceğiz. Jürimiz hak edenin kazanması için son derece titiz bir çalışma sürdürüyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir