AGİAD BAŞKANI GÜLCAN BİR YILINI DEĞERLENDİRDİ

14 Temmuz 2013 Pazar, 15:28

AGİAD Başkanı Gülcan, bir yılını değerlendirdi

Adana Genç İşadamları Derneği Başkanı Tamer Gülcan, bir yıllık faaliyetlerini anlattığı iftar buluşmasında “İyi ki AGİAD’lıyım” dedirtecek projelerle gündeme gelmekten mutlu olduklarını söyledi.

AGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sefa Noyaner’in sahibi bulunduğu Hyundai Noyaner Plaza’da verilen iftar yemeğine AGİAD üyelerinin yanı sıra Anadolu Girişimci İşadamları Derneği (AGİD) Başkanı Seyfettin Alpat, Deloitte Bölge Müdürü Serdar Aksoy, AGİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri katıldı.

Yemek sonrası son bir yıllık faaliyetlerini değerlendiren AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, “Bugün iftar vesilesiyle bir araya geldik. Bu tür organizasyonlar bizi birbirimize daha sıkı bağlıyor. Birbirine sıkı bağlanan ailelerden de iyi iş çıkıyor. AGİAD olarak son bir yılda Seyhan Gölü üzerinde kurulmasını arzu ettiğimiz Marina Port projesinden Akkuyu Nükleer Santral yatırımından Adana girişimcilerinin yararlanması çalışmalarımıza birçok konuyla gündeme gelmeyi başardık. Yeni dönemde Adana’nın özellikle ihracatına yönelik faaliyetlerle gündeme geleceğiz. Dış pazar araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Kentimizdeki meslek odalarımızın da desteğini alarak hedef ülke pazarlarına yönelik çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

AGİD Başkanı Seyfettin Alpat da eski bir AGİ AD’lı olarak gurur duyduğunu belirterek, “Adana Genç İşadamları Derneği’yle işbirliği yaparak, projelerine destek vererek Adana’yı büyütmet istiyoruz. Her zaman yanınızda olduğumuzun bilinmesini istiyoruz” diye konuştu. AGİAD Başkan Yardımcısı Sefa Noyaner de plazasında ağırladığı konuklarına ikramlarda bulundu. Noyaner, “Plazamızda 250 kişilik konferans salonu yaptırdık. Bu imkandan arzu eden sivil toplum kuruluşunun yararlanmasını bekliyoruz. Türkiye’nin en büyük otomotiv plazalarından birini Adana’ya kazandırdık. Türkiye’ye örnek bir yatırım yaptık. Çünkü Adana’ya her hizmetin her yatırımın en iyisi yakışıyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir