Son Dakika
22 Kasım 2017 Çarşamba

AGİAD BAYAN ÜYELER VE ÜYE EŞLERİ AŞKIM KAPIŞMAK’I İZLEDİ

09 Mart 2015 Pazartesi, 09:58

AGİAD’tan 8 Mart’a Özel Gösteri

 ‘İlişkiler Komedisi” Stand-up Gösterisi büyük ilgi gördü

 AGİAD’lı Kadınlar Aşkım Kapışmak’ı İzledi

 Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bayan üyeler ve üye eşlerine yönelik olarak, iletişim uzmanı yazar Aşkım Kapışmak ile stand-up gösterisini gerçekleştirdi.

 Sheraton Otel’de yapılan “İlişkiler Komedisi” Stand-up Gösterisi’ne AGİAD’ın bayan üyeleri ve üye eşleri oldukça yüksek bir katılım gösterdi.  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın eşi Nuray Karalar’ın izlediği stand-up gösterisinde Aşkım Kapışmak’ın,“Kadın-erkek ilişkilerini, eşler arasındaki diyalogları” mizahi bir dille analiz etmesi konuklara keyifli anlar yaşattı.

 Beklentinizi yüksek tutun

 ‘’Başkasından değil kendinizden beklentinizi yüksek tutun’’ diyerek günlük hayatı kolaylaştıracak küçük mutluluk tüyoları veren Aşkım Kapışmak, beynin sağ ve sol tarafının kullanan kişilerin nasıl farklılık gösterdiğini, bu farkları bilerek iş hayatı ve sosyal çevrenin nasıl analiz edebileceğini anlattı.

Kapışmak’ın “İletişim sırasında kişilerin olayları ne kadar farklı anlayarak ne kadar farklı anlamlar yüklediklerini” örneklerle aktarması salonda bulunan katılımcılarla eğlenceli anlar yaşattı.

Kitabını imzaladı

AGİAD’la tanışmaktan, Adana’da bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Aşkım Kapışmak, keyifli geçen gösterinin sonunda okurlarına “Kalbin Anahtarı” kitaplarını imzaladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir