AGİAD BRANCH VE TAVLA TURNUVASINDA BULUŞTU

04 Nisan 2016 Pazartesi, 11:08

AGİAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

TAVLA TURNUVASININ ŞAMPİYONU NOYANER OLDU

Adana Genç İş Adamları Derneği (AGİAD) üyeleri ve aileleri kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıdan sonra dernek üyeleri arasında yapılan tavla turnuvasının birincisi ise AGİAD Başkanı Sefa Noyaner oldu.

AGİAD üyeleri ve üye aileleri arasındaki dayanışma duygularının artırılmasını amaçlayan kahvaltı Yavuz Star Harasında gerçekleştirildi. Aileleriyle birlikte güzel bir güne başlayan AGİAD üyeleri, kahvaltı sonrası düzenlenen tavla turnuvasında ise bu alandaki yeteneklerini sergiledi.

İş adamlarının birbirlerine üstünlük sağlamak için mücadele ettikleri turnuvanın birincisi AGİAD Başkanı Sefa Noyaner oldu. Rakiplerini tek tek eleyen Sefa Noyaner’e kazandığı birincilik kupasını ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez verdi. Sönmez ayrıca turnuvanın ikincisi Mustafa Tuyan’a da kupasını verirken, üçüncü olan Aytaç Özelköse ise kupasını Sefa Noyaner’in elinden aldı.

AGİAD’ın düzenlediği kahvaltı ve tavla turnuvası etkinliğine Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ile aynı kurumun eski başkanların Serdar Aksoy da katıldı.

Adana Genç İş Adamları Derneği Başkanı Sefa Noyaner, etkinliğin; üyeler ve üye aileleri arasındaki kaynaşma, dayanışma, birlik ve beraberliğin artırılmasına yönelik sürdürdükleri faaliyetlerin bir parçası olduğuna vurgu yaparak, “AGİAD bizim ailemiz. Yoğun çalışma temposu içinde iş adamları aileleriyle ve arkadaşlarıyla yeterince bir arada olamıyorlar. Biz göreve geldiğimizden bu yana ekonomik faaliyetlerimizin yanı sıra gerek dernek olarak gerekse Kadın Platformumuz aracılığıyla bu tür sosyal etkinliklere de önem veriyoruz. “dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir