AGİAD GELENEKSEL ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

26 Kasım 2015 Perşembe, 11:12

AGİAD’IN DAYANIŞMA YEMEĞİ

LA NOCHE’DE SICAK BULUŞMA

Adana Genç İş Adamları Derneği (AGİAD),üyeleri  her ayın son Çarşamba günü yapılması geleneksel hale getirilen dayanışma yemeğinde buluştu.  Üyeler arasında dayanışmayı sağlamak amacıyla her ay bir AGİAD üyesinin mekanında düzenlenen yemeğe Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de katıldı.

AGİAD’ın üyeler arasında dayanışma ve kaynaşmayı sürdürmek adına geleneksel hale getirdiği aylık Çarşamba yemekleri için bu kez dernek üyesi  Gündüz Özkılınç’ın işletmeciliğini sürdürdüğü Turgut Özal Bulvarı’ndaki La Noche Restaurant seçildi. Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’in de katıldığı yemekte, iş adamları ekonomi ağırlıklı güncel konularda görüş alışverişinde bulundu. AGİAD üyeleri ve Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, sohbet sırasında “Güvenlik, polis teşkilatı ve ekonomi” arasındaki güçlü ilişkinin önemine de vurgu yaptı.

 ÜYE İŞ YERLERİ TERCİH EDİLİYOR

AGİAD Başkanı Sefa Noyaner, geleneksel hale getirdikleri yemeklerin bir AGİAD üyesinin işyerinde gerçekleşmesini tercih ettiklerini belirterek, “Bu organizasyonlardan çok yönlü bir fayda sağlıyoruz. Öncelikle iş yoğunluğundan uzun süreli buluşmalara zamanı olmayan iş adamları olarak, gün içindeki yemek molasını bir araya gelmek için değerlendiriyoruz. Bu kısa buluşmalarımızda  bir çok konuyu görüşebiliyoruz.Bu toplantılarımıza kamu kurumlarımızdan ya da sivil toplum kuruluşlarımızdan önemli konuklarımız da katılabiliyor. Böylece her defasında farklı konuları ele alma imkanı da sağlanmış oluyor” dedi. Noyaner, ayrıca yemekler için bir AGİAD üyesinin işyerini tercih ettiklerini hatırlatıp, “Bu tercihle, üyelerimizin bir çoğu belki ilk kez gittikleri ve yine bir üyemize ait olan mekanı tanımış oluyor, hem de mekan sahibi arkadaşımız adına faydalı bir buluşma oluyor” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir