Son Dakika
22 Kasım 2017 Çarşamba

AGİAD İŞ VE MESLEK ÖDÜLLERİ İÇİN START VERİLDİ

09 Temmuz 2013 Salı, 15:58

Adana Genç İşadamları Derneği Başkanı Tamer Gülcan, kent iş dünyasının oscarı olarak nitelendirilen  “AGİAD İş ve Meslek Ödülleri”nin 5’incisi için başlangıcın jüri toplantısıyla verildiğini söyledi.

Kent iş dünyasının en önemli organizasyonları arasına giren ödül töreninin Adana için motive kaynağı olduğuna dikkat çeken Gülcan, “Her türlü zorluğa rağmen bu kentte yatırım yapan, istihdam sağlayan, yeniliklerle gündeme gelen kısacası daha büyük ve yaşanabilir bir Adana için çalışanları ödüllendirmek de bizim görevimiz. Bu yıl sürpriz davetlilerin de yer alacağı görkemli bir törenle hak eden iş dünyası temsilcilerini ödüllendireceğiz. İlk jüri toplantımızı yaptık. 8 kategori ve özel, onur ödüllerimizle kent motivasyonunun yükselmesine katkı sağlayacağız” dedi. 

Başkanlığını AGİAD Başkanı Tamer Gülcan’ın yaptığı ilk jüri toplantısına Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Adana Ticaret Odası Başkanı Ali Gizer, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahir Fisunoğlu, Dünya Gazetesi Adana Temsilcisi Recep Şenyurt ve AGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir