Son Dakika
21 Kasım 2017 Salı

AGİAD DAYANIŞMASI SÜRÜYOR

01 Aralık 2016 Perşembe, 11:06

– AGİAD üyeleri bir arada
– İş dünyasının genç temsilcileri yine buluştu
– AGİAD dayanışması sürüyor

Adana Genç İşadamları Derneği’nin (AGİAD), geleneksel öğle yemeği buluşmaları sürüyor. AGİAD’ın yeni yönetimince bu dönem ikincisi gerçekleştirilen geleneksel etkinlikte, iş dünyasının genç temsilcileri buluşup dayanışma örneği gösterdi.
ÜYELERİN MEKANINDA SÜRÜYOR
AGİAD üye ve yöneticilerinin buluştuğu etkinlik, Sheraton Adana Oteli’ndeki Onur Kebap’ta gerçekleştirildi. İş dünyası bileşenlerini buluşturan geleneksel AGİAD dayanışma ve kaynaşma etkinliği, büyük ilgi gördü. Konukların kapıda karşılandığı geleneksel buluşmaya, üyelerin yanı sıra AGİAD’ın eski başkanları ve yöneticileri de ilgi gösterdi. Her ayın son Çarşamba günü AGİAD üyelerine ait olmak kaydıyla farklı bir mekanda yapılan buluşmada, AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyeleri, etkinliğe katılanlarla sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.
DAYANIŞMA VURGUSU
Katılımcılara teşekkür eden AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, iş dünyasının genç temsilcilerini dayanışma ve kaynaşma etkinliklerinde buluşturduklarını anımsattı. AGİAD ailesinin çok önemli bir misyonunun bulunduğunu aktaran Adalı, “AGİAD’ın çok önemli bir değeri olan geleneksel öğle yemeği buluşmasında sizlerle birlikte olduğumuz için mutluyuz. AGİAD ailesi her koşulda birlik ve beraberlik içinde yeni projeler üretip yaşama geçiriyoruz. Burada olduğu gibi dayanışma ve kaynaşma etkinliklerimizi ara vermeden sürdüreceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir