AGİAD’TAN YAŞLILARA SAYGI YEMEĞİ

24 Mart 2016 Perşembe, 10:35

ADANA-Adana Genç İş Adamları Derneği (AGİAD), 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftasında Huzurevi sakinlerine yemek verme geleneğini bu yıl da sürdürdü. AGİAD tarafından Otel Adanava’da ağırlanan Seyhan Huzurevi sakini yaşlılar, güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Geleneksel olarak düzenlenen yemekte kısa bir konuşma yapan AGİAD Başkanı Sefa Noyaner, bir toplumun yaşlılarına verdiği değerle de tanınabileceğini belirterek, “Dernek olarak 10 yıla yakın bir süredir Seyhan Yaşlılar Yurdu ile dayanışma içindeyiz. Yaşlılarımıza  maddi, manevi, sosyal, kültürel anlamda yardımcı olmalıyız. Yaşlılarımızı unutmayalım, farkında olalım ki yarın bir gün bizler yaşlandığımızda da aynı biçimde ilgiyi hak edelim. AGİAD olarak hafta nedeniyle bir farkındalık yaratmak istedik. Değerli yaşlılarımızın yüzünü biraz güldürebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Seyhan Huzurevi Müdürü Hamza Dönmez’in katkıları nedeniyle Sefa Noyaner’e yaşlıların yaptığı bir el işini hediye ettiği yemek neşe içinde sürdü. Yemekte Huzurevi sakinlerinden Mehmet Özeroğlu ile keman eşliğinde şarkı söyleyerek ortama renk kattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir