Agiad Yönetim Kurulunun Vali Bey’e Ziyareti

15 Temmuz 2012 Pazar, 15:21

Vali Coş: “Genç işadamlarıyla işbirliği yapacağız”

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kenti iş dünyası temsilcileriyle dayanışma içerisinde büyüteceklerini, bu çerçevede genç işadamlarına güvendiğini söyledi.
Adana Genç İşadamları Derneği Başkanı Ümit Onatça ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Vali Coş, “Adana kadar güzel olmayan birçok kent makyaj yapıyor. Kendini iyi pazarlayarak yatırım çekiyor. Adana’nın makyaja ihtiyacı yok. Güzel kentimizi çirkin göstermekle bir yere varamayız. Ben son günlerde yapılan bazı araştırma ve anketlerin eksik bilgilerle gerçekleştirildiğine inanıyorum. Kentimiz için yeni bir dönemi başlatacağız. Elbirliğiyle güçlü Adana’yı inşa edeceğiz. Bu çerçevede birçok kuruluşla olduğu gibi iş dünyasıyla da dayanışma içerisinde olacağız” dedi.
AGİAD Başkanı Ümit Onatça da, yarattığı istihdam, gerçekleştirdiği ihracatla bölge ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan AGİAD ailesinin kentin sporundan sanatına, eğitiminden sanatına gönül verenlerden oluştuğunu söyledi. Önümüzdeki günlerde Vali Coş’a AGİAD ve çalışmalarıyla ilgili brifing vereceklerini belirten Onatça, “Adana’nın potansiyeline inanan, heyecanlı, azimli bir yöneticiyle tanıştığımızı düşünüyorum. AGİAD ailesi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sayın Valimizin desteğini de alarak projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir