AGİAD YÖNETİMİ, VALİ BÜYÜK’Ü ZİYARET ETTİ

08 Ağustos 2014 Cuma, 14:49

Adana Valisi Mustafa Büyük’ü ziyaret eden AGİAD Yönetim Kurulu, derneğin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Vali Büyük, özellikle AGİAD’ın Marina Port projesine büyük ilgi gösterdi.
Adana Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Noyaner, Başkan Yardımcıları Ege Baş ve Ali Can Boğa, Genel Sekreter Cenk Yakın, Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Oskay, Fatma Uğurlar, Murat Erşahinoğlu ve Osman Ülke, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
SEFA NOYANER, “DİNAMİK YAPIMIZLA ADANA’NIN GELİŞİMİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
AGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Noyaner, görevinde başarılar dilediği Vali Mustafa Büyük’e, derneğin vizyon projelerinden biri olan Marina Port projesi hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Sefa Noyaner, Adana Genç İşadamları Derneği olarak, kentin sosyal, kültürel ve ekonomik alanda gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli projeler ürettiklerini ve daha yaşanılabilir bir Adana oluşturma yolunda ellerinden gelen tüm gayreti göstermeye kararlı olduklarını söyledi.
AGİAD üyelerinin, işyerlerinde 33 bin 500 çalışan olduğunu ve faaliyetlerinin Adana ekonomisinin yüzde 17’sini oluşturan değer yarattığını ve 4,4 milyar dolarlık ciro ile dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaptığını kaydeden Noyaner, “Bizim ortak paydamız Adana. Tüm üyelerimizin ve dinamik bir yapıya sahip olan derneğimizin tek amacı, her açıdan gelişmiş bir Adana’nın oluşmasına önemli katkılar sunmak” dedi.
VALİ BÜYÜK, “SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZLA İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ”
Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Büyük ise kentlerin sosyal, ekonomik ve kültürel alanda kalkınmaları yolunda sivil toplum kuruluşlarının çok önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çekti. AGİAD tarafından yürütülen Marina Port projesinin çok güzel ve yararlı bir proje olduğuna dikkat çeken Vali Büyük, Adana’nın gelişip kalkınması için, tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapmaya kararlı olduklarını söyledi. Vali Büyük, Marina Port projesi örneğinde olduğu gibi Adana’nın yararına olan tüm projeleri destekleyeceklerini ve kolaylaştırıcı olacaklarını ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir