Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

AGİAD’DAN COŞKULU KUTLAMA

30 Ekim 2017 Pazartesi, 09:27

AGİAD’tan coşkulu kutlama

– Cumhuriyet için buluştular
– AGİAD’tan cumhuriyet kutlaması
– Cumhuriyet coşkusu

ADANA Genç İşadamları Derneği (AGİAD) üyeleri, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. yıldönümü dolayısıyla Yelken Kulüp’teki etkinlikte buluşan AGİAD üye ve aileleri, başta İzmir ve 10. Yıl Marşı olmak üzere marş ve şarkılarla Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile iş dünyası temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği kutlamada, katılımcılar ellerinde Türk bayrağıyla bayram coşkusu yaşadı. Törene katılan AGİAD üyelerinin çocukları da, AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı Özelköse ile birlikte Türk bayraklarını sallayıp şiirler okudu.

COŞKULU KUTLAMA

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte kürsüye gelen AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı Özelköse, yanına Seyhan ve Çukurova belediye başkanlarını da davet etti. Her iki başkan da törene katılanların Cumhuriyet Bayramını kutladı. Büyük bir coşkunun yaşandığı etkinlikte konuşan AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı Özelköse, “Bugün hepimiz için oldukça heyecanlı ve çok mutlu bir gün. Çünkü bugün Cumhuriyet Bayramı. Bugün aynı zamanda AGİAD’ın da 25’inci kuruluş yıldönümü. Küllerinden yeni bir ulus ve ülke yaratan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyoruz. Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşaması için çaba gösteriyoruz.

Herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tekrar kutluyorum. Ebediyete intikal eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarımız olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fuck you google fuck you google fuck you google