AGİAD’DAN MUHTEŞEM BALO

12 Temmuz 2013 Cuma, 15:31

AGİAD’dan muhteşem balo

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD), 21’inci yılını, sanatçı Gülşen’in sahne aldığı baloyla kutladı.

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD), 21’inci yılını muhteşem bir baloyla kutladı. Geceye eşleriyle katılan AGİAD’lılar sanatçı Gülşen’in şarkı ve danslarıyla doyasıya eğlendi. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun da eşlik ettiği 21 yaş günü pasta kesimi, AGİAD’ın önceki dönem başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve eşlerinin alkışlarıyla gerçekleştirildi.

İYİ Kİ AGİAD’LIYIZ DEDİRTTİK

38 yeni üyeye rozetlerinin takıldığı gecede konuşan AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, “Yönetim olarak ‘İyi ki AGİAD’lıyız’ dedirtecek işlere imza attık. Böylesine güçlü bir STK’da başkanlık yapmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Adana Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, Adana Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Süleyman Sönmez, Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden, AGİD Başkanı Seyfettin Alpat, AYAMDER Başkanı Murtaza Kılçık, Adana Demirspor Başkanı Önder Serin ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin sunuculuğunu TV spikeri Pınar Ardor yaptı.

BİR YIL YOĞUN GEÇTİ

AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, başkanlık sürecinde bir yılın geride kaldığını belirterek, “Bu kısa dönemde Rusya’da nükleer santralle birlikte sağlanabilecek iş imkanlarını aradık. Bölge üniversitelerimizde deneyimlerimizi öğrencilerle paylaştık. Bilgilendirme toplantıları yaptık.

Nisan’da Adana’da Karnavalı’na, Dragon Festivali’ne, destek verirken bu kentin değerlerinin tanıtımına katkı sağladık. Erzurum Karasu’da bir ilkokula spor malzemeleri armağan ederken, Huzurevinde yaşlılarımızın ellerini tutarken AGİAD’lı olmanın ne anlama geldiğini sergiledik. Seyhan Gölü ve Sulama kanallarını Adana’ya farklı bir çehreyle kazandıracak ‘Marina Port’ projesini bu kentin gündemine aldırmayı başardık. Birlikte çalıştığım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve her AGİAD’lıya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SADECE EKONOMİ YETMEZ

Gecede, Adana Demirspor’un Başkanı Önder Serin, AGİAD Başkanı Tamer Gülcan’a desteklerinden dolayı şükran plaketi verdi. Gülcan, bir kentin sadece ekonomide güçlü olmasının yetmeyeceğini, sporda da güçlü takımlara ihtiyaç bulunduğunu belirterek Adana Demirspor’a destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

AGİAD’A YENİ KATILAN 38 ÜYE :

Abdulkadir Geylan, Ahmet Demirci, Ahmet Soyubelli, Ahmet Yılmaz, Atilla Taner, Aydın Uslu, Ayşe Öztekin Girgin, Ayzer Boğa, Birol Atmaca, Can Sezen, Diren Özgül, Ekrem Hayri Güngör, Emre Ürgenç, Erdem Toygar, Eren Kaya, Erkin Canoğlu, Fatma Uğurlar, Fırat Yıldırım, Gökhan Seyhun, Hakkı Aksay, Halil Çağdaş Kaya, Hulusi Köymen, İbrahim Geylani, İsmail Başaran, Kemal Kahraman, Kemal Özülkü, Kubilay Cenk Altuntop, M.Murat Topuz, Mihri İdem, Murat Saraçoğlu, Ömür Güleç, Özgür Özgürsoy, Sarp Lokmanoğlu, Sarper Davut, Selçuk Çelik, Selim Özkan, Serkan Erpolat, Sertaç Sönmezler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir