AGİAD’DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET

13 Temmuz 2013 Cumartesi, 15:30

Gülcan: Adana vites değiştirdi

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Tamer Gülcan, Adana’nın gelişme hızında vites değiştirdiğini söyledi

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Tamer Gülcan, el birliğiyle Adana’yı geleceğe taşımak istediklerini söyledi. Yenilenen oda ve borsa yönetimlerinin yeni heyecan anlamına geldiğini belirten Gülcan, “Adana’nın gelişme hızında vites değiştiriyoruz. İhracat artışı ve yeni yatırım çekme modeline geçiyoruz. Yaz sonrası yurtdışı iş seyahatlerimizi artıracak faaliytelerimiz olacak. Bu çerçevede hem Adana Ticaret Odamızın hem de Adana Ticaret Borsamızın desteğini alacağımızdan eminiz” dedi.

YENİ DÖNEM YENİ İŞBİRLİĞİ

Seçimleri tamamlanan Adana Ticaret Odası (ATO) ve Adana Ticaret Borsası (ATB) başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan AGİAD, yeni dönem çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. ATO Başkanı Atilla Menevşe’yi ziyaret eden AGİAD heyeti, yeni dönemde orntak aktiviteler gerçekleştirmek istediklerini belirttiler. ATO Başkanı Menevşe, AGİAD’ın kentin en etkin iş dünyası STK’larından biri olduğunu, bu yönde hizmet veren kuruluşlarla yeni dönemde daha sıkı işbirliktelikleri kurmak istediklerini söyledi.

ÜYELER TAKDİR ETTİ

 

AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, Başkan Yardımcısı Sefa Noyaner, Sayman Ali Can Boğa, Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Alim Koçer’den oluşan AGİAD Heyeti, Adana Ticaret Borsası’nı da (ATB) ziyaret etti. AGİAD Başkanı Gülcan, ATB’nin Türkiye’nin en etkin borsalarından biri olduğunu, bununla grur duyduklarını belirterek, “Üyeleri, Muammer Başkan ve ekibinin çalışmalarını yeniden görev vererek takdir etti. Kent ekonomimizin gelişiminde tarım ve tarıma dayalı sanayinin lokomotif olduğunu biliyoruz. Bu iki sektörü güçlendirecek en önemli kurumun Borsamız olduğunu biliyoruz. AGİAD olarak yeni dönemde Borsamızla ilgili alanlarda işbirliğine açığız. Bu arada Muammer Başkanımızın Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Kalkınma Kurulu Başkanlığını da kutluyoruz. Her iki kurumda da Başkanımızın başarılı olacağına yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir