ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİ

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİ

 

ADANAGİAD YÖNETİMİ BAŞKANLARLA BULUŞTU

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile kent ekonomisinin kalkınması için birlikte neler yapabileceklerini konuştu. 


İLK ZİYARET BÜYÜKŞEHİRE


ADANAGİAD'ın yeni yönetimi, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ın ardından Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamlarında ziyaret etti.

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, Başkan Yardımcıları Enver Yılmaz ve Ali Can Boğa, Genel Sekreter Cenk Yakın, Sayman Zeynep Madenci ve Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer İşisağlam, ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü ile buluştu. Göreve yeni gelen isimleri Başkan Hüseyin Sözlü'ye tanıtan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, gösterilen sıcak ilgiye teşekkür etti. 


HER ŞEY ADANA İÇİN


Adana'nın ekonomik, sosyal ve kültürel her alanda yeniden kalkınması için yaşama geçirmeyi planladıkları projelerden söz eden Halid Milli, "Kentimiz ve ülkemizin yararına olacak her projede yer alacağımız gibi iş dünyasının genç temsilcileri olarak önerilerimiz ve girişimlerimizin yanı sıra her zaman sorumluluk duygusuyla hareket ettiğimizin de bilinmesini isteriz" dedi.

Konuklarına yeni görevlerinde başarı dileyen Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü de, Adana ortak paydasında her zaman işbirliğiyle çalışmayı sürdürdüklerini kaydetti. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis