Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Genç İşadamları Yaşlıları Unutmadı

17 Temmuz 2014 Perşembe, 13:08

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD), Yaşlılar Haftası kapsamında hem yaşlıları ziyaret ederek sorunlarını dinledi, hem de akşam yemeği düzenledi.

 

Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerde AGİAD’ın yönetim kurulu üyeleri, Seyhan Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. Yaşlıların sorunlarını dinleyen işadamları, onlara her konuda yardımcı olacaklarını söyledi. Seyhan Huzurevi Müdürü Hamza Dönmez’den kurumla ilgili bilgiler alan genç işadamları, huzurevinde her ihtiyacın düşünülmüş olduğunu ifade ederken, Dönmeze teşekkür etti.

 

Burada gerçekleştirilen dikiş-nakış, fizyoterapi, müzik gibi etkiliklerin yaşlıların hayata bağlanmaları için çok önemli olduğunu vurgulayan AGİAD Başkanı Ümit Onatça, “Yaşlılarımız bizim için çok önemli. Onları şimdi unutursak bizi kim hatırlayacak? Onların hayır duasını almak yapılan birçok işten çok daha önemli. Onları sadece bu hafta değil her zaman ziyaret etmeli, sorunlarını dinlemeli ve eksikliklerini gidermeliyiz.” dedi.

 

Gezi sırasında yaşlıların yaptıkları örgü ve ahşap boyamalarını çok beğenen işadamları, hem onlardan hatıra olması için hem de yaşlılara destek amaçlı el işlerinden aldı. Gezi bitiminde huzurevinde kalan yaşlılara yemek düzenlendi. Türk Sanat müziği eşliğinde yemek yiyen yaşlılar, unutulmadıkları için sevinirken, kendileriyle ilgilenilmesinden ve güler yüzden çok memnun olduklarını, yemek için herkese teşekkür ettiklerini söylediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fuck you google fuck you google fuck you google