GÜLCAN BAKANLARI AGİAD’ın ÖDÜL TÖRENİNE DAVET ETTİ

11 Temmuz 2013 Perşembe, 15:45

Adana Genç İşadamları Derneği Başkanı Tamer Gülcan, 17 Nisan’da gerçekleştirecekleri 5’nci İş ve Meslek Ödülleri törenine Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve AB Bakanı Egemen Bağış’ı davet etti.

Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da gerçekleştirilen TÜRKONFED Genel Kurulu’nda AGİAD’ın üyeleriyle birlikte yoğun katılımı ilgi çekti. AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, Türkiye’nin en büyük iş dünyası kuruluşlarından biri olan TÜRKONFED’e Adanalı bir başkan seçilmesinin onur verici olduğunu söyledi. Onatça’nın her yönüyle Başkanlığı hak ettiğini belirten Gülcan, “Genel kurulda birlikteliğimizle göz doldurduk. Adana Sanayi Odası Başkanımız, Adana Ticaret Odası Başkanımız, ADSİAD Başkanımız ve bizler bu büyük organizasyonda Adanalılık ruhunu sergiledik. Mersin ve Hatay’dan gelen dostlarımızla aslında Çukurovalılık ruhunu gösterdik. Süleyman Başkanımıza başarı diliyor, her zaman yanında olacağımızı hatırlatıyoruz” dedi.

17 Nisan’da gerçekleştirecekleri 5’nci AGİAD İş ve Meslek Ödülleri gecesinin kentin adeta ekonomi oscarı olduğunu belirten Başkan Gülcan, “TÜRKONFED Genel Kurulunda Çağlayan ve Bağış Bakanlarımızı, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz’ı ödül törenimize davet ettik. Büyük bir aksilik olmazsa katılacaklarını ifade ettiler. Adana’nın en önemli ihtiyaçlarından birinin motivasyon olduğunu biliyoruz. Bu çerçevede ödül törenimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir