100 YILLIK ZAFERİMİZ VE BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

100 YILLIK ZAFERİMİZ VE BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Ali Can Boğa, 30 Ağustos'un 100. yılında büyük bir onur ve gurur yaşadıklarını aktararak, herkesin Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.

"IŞIĞI SÖNMEYECEK"

30 Ağustos 1922 tarihinde dost ve düşman herkese tam bağımsız Türkiye'nin sonsuza dek yaşayacağının destansı bir mücadeleyle gösterildiğini belirten ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, "100 yıllık emanetimiz, yolumuzu aydınlatan Türkiye Cumhuriyeti'nin ışığı hiç sönmeden yanacaktır. Büyük bir onur ve gurur kaynağımız olan kurtuluş mücadelemizden aldığımız güçle yolumuza durmaksızın devam edeceğiz" dedi.

"BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN"

Tüm imkansızlıklara rağmen milli kurtuluş mücadelesinin 30 Ağustos 1922 tarihinde eşsiz bir zaferle taçlandığına işaret eden ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, "Ulu Önderimiz ve Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün öncülüğünde aziz şehitlerimizin kanı ve canıyla kazandığı tarihi zaferimizle gurur duyuyoruz. Onlardan aldığımız güçle ve bıraktıkları emanetlerle şanlı yürüyüşümüz kesintisiz sürecek. Her daim tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin emrinde 30 Ağustos ruhuyla dimdik ayakta duracağız. Kararlı duruşumuz ve azmimiz canlı kalacak, bu onuru sonsuza dek yaşatacağız. Bu duygulara ülkemizin kurucu ve kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile kahraman silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz. Tarihe örnek olan 30 Ağustos zaferimizin 100. yılında Zafer Bayramımızı büyük onur ve heyecanla kutluyoruz."


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis