ADANAGİAD UNUTULMAZ BİR TÖRENLE 30. YAŞINI KUTLADI

ADANAGİAD UNUTULMAZ BİR TÖRENLE 30. YAŞINI KUTLADI

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) kuruluşunun 30'uncu yıldönümünü, dillere destan bir geceyle kutladı. Kuruluşunun 30'uncu yılında üyelerini ağırlayan ADANAGİAD yönetimi, her yönüyle unutulmaz bir kutlamaya imza attı. Gecede sahne alan ünlü sanatçı Özcan Deniz'in sevilen şarkılarıyla kutlama töreni tam anlamıyla şölen havasında geçti. Katılımcılara teşekkür eden ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, yönetim kurulu üyelerine emekleri için teşekkür plaketini sunarken dernek olarak yorulmak bilmeksizin çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. ADANAGİAD üyelerini yalnız bırakmayan TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez de, ADANAGİAD ailesiyle duyduğu gururu paylaştı.

ÖZEL SALONDA GÜZEL KUTLAMA

ADANAGİAD'ın Adana Sheraton Oteli'nde düzenlediği 30. Kuruluş Yıldönümü Balosu, hayli ilgi çekti. Birbirinden şık konukların katılımıyla gerçekleştirilen gece, oldukça renkli görüntülere sahne oldu. ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri, misafirlerini kapıda karşılayıp yakından ilgilenerek sohbet etti. ADANAGİAD'ın 30'uncu kuruluş yıldönümüne uygun olarak özel biçimde tasarlanan salon tümüyle dolarken ADANAGİAD ailesi çok önemli bir dayanışma ve kaynaşma etkinliğine imza attı. ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarıyla üyeleri, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez ve konuklar bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

ATATÜRK'Ü ANDI, MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

Gecenin başında kürsüye çıkan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, pandemi nedeniyle kuruluş yıldönümü etkinliklerinin bir süre yapılamadığına dikkat çekerek katılımcılara ayrı ayrı teşekkür etti. ADANAGİAD Ailesi'ne seslenen Boğa, "Tarihin her döneminde çaresizlik tanımadan cesur kararlar alıp fedakarca mücadele edenler; hep saygı ve hürmet görmüştür. Bu simge isimler hep minnetle yad edilmiştir. Tıpkı onca yokluk ve yoksunluğa rağmen, imkansızlık nedir tanımadan ülkemizi kurtarıp bizlere Türkiye Cumhuriyeti'ni miras bırakan Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi. Ne mutlu bize ki onlarla aynı saftayız. Gayemiz de hedefimiz de onlarla bir. Bu onuru yaşamanın mutluluğu içindeyiz" dedi.

30 YILLIK SERÜVEN

ADANAGİAD'ın öneminden ve kuruluş sürecinden söz eden Başkan Boğa, "Ülkemizin kurtuluş mücadelesine ilham veren, bereketli Çukurova'nın başkenti, Türkiye'nin sanayileşmesi ve kalkınmasına öncülük eden Adana'da, bundan 30 yıl önce hepsi birbirinden kıymetli iş insanlarımız, tarihi bir adım attı. Kentimizin ve bölgemizin gelişip kalkınması hedefiyle serpilen ADANAGİAD tohumu, herkesin emeğiyle filizlenip can buldu. Sevgili büyüklerimizin bu bereketli topraklara tohumunu ektikleri ADANAGİAD, bugün 30 yaşını kutlayan genç bir çınara dönüştü. İlk günkü heyecan, azim ve kararlılıkla ADANAGİAD, aynı amaçlar ve büyük hedeflerle Adana ve Türkiye'nin yarınları için bu görkemli yolculuğunu sürdürüyor" diye konuştu.

SÖNMEZ GURURUNU PAYLAŞTI

Bugün 30 yaşını kutlayan ADANAGİAD'ın asırları geride bırakacağını belirten Başkan Ali Can Boğa, "Bu uğurda hepimiz üstümüze düşeni fazlasıyla yapma gayretindeyiz. Ülkemizin ve kentimizin 'daha yaşanabilir' olması, gelişip kalkınması için ADANAGİAD Ailemizi'nin tüm mensupları olarak canla başla çaba göstermeye devam edeceğiz. ADANAGİAD'ın tüm fertlerine, kuruluşundan bugüne gelmesinde emeği olan herkese yürekten teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu. Geceye katılan TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez de, ADANAGİAD Ailesi ile gurur duyduğunu söyledi. Türkiye Cumhuriyeti'nin ikinci yüzyılında ADANAGİAD'ın yoluna emin adımlarla devam ettiğine dikkat çeken Sönmez, "ADANAGİAD  adeta bir akademi gibi. Bu akademide bulunmaktan onur duyuyorum, ADANAGİAD ve sizlerle gurur duyuyorum" dedi.

YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Gecesini gündüzüne katarak ailesinden, işinden, zamandan ve sevdiklerinden fedakarlık yaparak emek veren ADANAGİAD Yönetim Kurulu Üyelerini sahneye çağıran Başkan Ali Can Boğa, ismi anons edilen herkesi tek tek kürsüde karşılayıp teşekkür plaketi sundu ve birlikte anı fotoğrafı çektirdi. Görkemli gecede daha sonra sahneye ünlü sanatçı Özcan Deniz çıktı. Sevilen şarkılarını seslendiren Özcan Deniz, müzik ziyafeti sundu. Geceye katılanlar gönüllerince eğlendi. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis