11 YENİ ÜYE KABULÜ

11 YENİ ÜYE KABULÜ

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) bir kez daha iş dünyasını buluşturdu. ADANAGİAD'ın dernek içi iletişimi geliştirmeye yönelik hayata geçirmeyi amaçladığı yeni projesi tanıtılırken, derneğe katılan 11 yeni üyeye rozet takıldı ve üyelik belgeleri verildi. Aynı zamanda fahri üyelik hakkı kazanan 39 ADANAGİAD üyesine de teşekkür plaketi verildi.

BÜYÜK İLGİ

Adana HiltonSA Oteli'nde düzenlenen etkinliğe, geçmiş dönem başkanlarından Erdoğan Şire, Yakup Bulut, Süleyman Sönmez, Ümit Onatça, Tamer Gülcan, Sefa Noyaner ve Gülümsün Adalı Özelköse ile birlikte 120'yi aşkın üye katıldı.

Geceye katılamayan ADANAGİAD kurucu başkanı Nuri İzci’nin de tebrik mesajı okundu. Büyük ilgi gören gecede katılımcılara seslenen Halid Milli, etkinlik sponsorlarına tek tek teşekkür etti.

YAPTIKLARINI VE YAPACAKLARINI ANLATTI

Yönetime gelişlerinin 50. gününde bugüne kadar yapmış oldukları çalışmaları anlatan Halid Milli, ileride yapmayı planladıkları projelerle ilgili ipuçları verdi. ADANAGİAD fahri üyelerinin ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Halid Milli, "Şu an yönetim kurulumda 3 fahri üyemin oğlu bulunmakta. Bu ADANAGİAD'ın ne kadar köklü bir dernek olduğunu, geçmişi ile geleceğini buluşturan bir dernek olduğunu göstermektedir" dedi.

ADANAGİAD fahri üyelerinin her zaman derneği ile iç içe olduğunu ifade eden Milli, bugüne kadar derneğe vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis