ADANA SANAYİ ODASI ZİYARETİ

ADANA SANAYİ ODASI ZİYARETİ

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, göreve yeniden seçilen Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç'ı kutlayarak gelecek yıl Mayıs ayında yapılacak İş ve Meslek Ödülleri'ne ilişkin bilgilendirdi.

SICAK BULUŞMA

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, Başkan Yardımcısı Ali Can Boğa, Genel Sekreter Cenk Yakın, Sayman Zeynep Madenci ile yönetim kurulu üyeleri Kemal Özçetin ve Vehbi Kapıcıoğlu, yeniden göreve gelen ADASO Başkanı Zeki Kıvanç'ı kutladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yönetimine de seçilen Zeki Kıvanç'ın Adana ve ülke ekonomisinin kalkınması için çok önemli bir görev yürüttüğünü vurgulayan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, iş dünyasının genç temsilcilerine gösterdiği ilgi ve yakınlık için de teşekkür etti. 

BAŞARILAR DİLEDİ

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç'a yeni görevlerinde başarı dileyen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "ADANAGİAD'ın marka etkinliklerinden birisi olan İş ve Meslek Ödülleri'ni gelecek yıl Mayıs ayında planlıyoruz. Ticaret Odamız, Sanayi Odamız, üniversite rektörlerimizin de doğal üyesi olduğu İş ve Meslek Ödülleri çalışmalarımız başladı. Hem ADASO Başkanlığı'na hem de TOBB yönetimine seçilmenizden dolayı sizi kutlamak hem de İş ve Meslek Ödülleri hakkında bilgilendirmek ve önerilerinizi dinlemek için yanınıza geldik. Görevlerinizde başarılar diliyoruz" dedi. 

Adana ve Türkiye'nin gelişimi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayan ADASO Başkanı Zeki Kıvanç ise, bundan sonra da Adana'nın her alanda gelişimi için çaba göstermeye devam edeceğini belirtti.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis