ADANA VE TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ADANA VE TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ADANA - Adana Genç İş İnsanları Derneği'nin (ADANAGİAD) yeni seçilen Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a nezaket ziyaretinde bulundu. Samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana ve Türkiye için çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü söyledi.

KALABALIK BİR HEYETLE ZİYARET ETTİLER

Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Adana Genç İş İnsanları Derneği'nin (ADANAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri, genel kurulun ardından görev dağılımı yaptıktan sonra nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. Adana Valisi Süleyman Elban ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'den sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamında ziyaret eden ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa'ya ADANAGİAD Başkan Yardımcıları Cenk Yakın ve Hakkı Mert Dağsuyu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Dinçer İşisağlam, Mert Bigay, Nazmi Emrah Keskin, Zeynep Cansu Çalık, Ahmet Duran Teke, Ahmet Hamdi Ekici ve Selen Doğru ile ADANAGİAD Üyesi Enver Yılmaz eşlik etti.

KUTLAYIP BAŞARI DİLEDİ

Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuklarına ilgileri için teşekkür eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, her zaman halka hizmet için mücadele ettiğini, kentin daha ileri noktalara taşınması amacıyla görev yaptıklarını söyledi. İş dünyası temsilcileriyle hep bir arada olduklarını, Adana'nın yararına olan her işe destek verdiğini aktaran Başkan Karalar, "İş dünyamızın önemli kuruluşlarından ADANAGİAD ile de oldukça yakın ilişkilerimiz var. Derneğin yeni döneminde görev alan Başkan Ali Can Boğa ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.

ORTAK PAYDA VURGUSU YAPTI

Başkan Zeydan Karalar ile sohbet edip görüş alışverişinde bulunan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri de gösterilen ilgi, kabul ve alaka dolayısıyla teşekkür etti. Yönetim kurulu üyelerini tanıtıp kısaca ADANAGİAD'ın bugüne dek yaptıkları ve çalışmaları anlatan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, "İş dünyasının genç temsilcilerini çatısı altında toplayan ADANAGİAD olarak bizler her zaman olduğu gibi Türkiye ve Adana ortak paydasında hep sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Kentimizde, bölgemizde ve ülkemizde birlik, beraberlik ve dayanışma içinde refah dolu yarınlar için çaba gösteriyoruz" diye konuştu. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis