ADANAGİAD' TAN 30 YILLIK BULUŞMA

ADANAGİAD' TAN 30 YILLIK BULUŞMA

 

BÜYÜK İLGİ

Bu sene kuruluşunun 30'uncu yılını kutlayan ADANAGİAD, yıl geneline yayılacak kutlama etkinlikleri çerçevesinde derneğin kurucu ve geçmiş dönem başkanlarıyla üyelerini bir araya getirdi. Adana Sheraton Oteli'nde gerçekleşen büyük buluşmaya ilgi hayli fazla oldu. Dernek başkanlığı yapan isimlerle beraber üyeleri kapıda karşılayan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve yönetim kurulu üyeleri, herkesle sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. ADANAGİAD'ın Kurucu Başkanı Nuri İzci ve geçmiş dönem başkanları Süleyman Sönmez, Yakup Bulut, Vedat Gizer, Tamer Gülcan, Ümit Onatça, Sefa Noyaner ve Halid Milli'nin katıldığı, işi ve mazereti nedeniyle katılamayanların da anıldığı etkinlikte 'dayanışma ve birliktelik' vurgusu öne çıktı.

EMEK VERENLERE TEŞEKKÜR

ADANAGİAD kurucu ve geçmiş dönem başkanlarıyla aynı masayı paylaşarak hepsine verdikleri emek için teşekkür eden ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, "Derneğimiz bugün artık 30 yıllık koca bir çınar oldu. Bu süreçte herkesin çok büyük emeği var. Bugün bizimle olan, kurucu ve sonrasında görev alan Sayın Başkanlarımızın her birine, geçmişte ve bugün yönetimde yer alan kıymetli büyüklerimize, kardeşlerimize ve dostlarımıza koca bir teşekkür borçluyuz. Geçmişte görev yapan herkesten devraldığımız görev ve sorumluluğun bilincinde, yükümlülüğümüzün farkındayız. ADANAGİAD Ailesi'ne yaraşır şekilde bu bayrağı taşıyıp emaneti bizden sonra göreve gelecek arkadaşlarımıza büyük bir onur ve gururla teslim edeceğiz" dedi.

"SORUMLULUKLA ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ"

ADANAGİAD'ın 30'uncu kuruluş yıldönümünü gururla kutladıklarını ifade eden Başkan Ali Can Boğa, şunları kaydetti:
"Kuruluşumuzun 30'uncu yılını kutladığımız bugün; üretimden istihdama, döviz kurlarından enflasyona ekonomide yaşanan tüm olumsuzluklardan kurtulmayı diliyoruz. Reformlardan belirsizlik ortamının son bulmasına dek yapılacak her şey için ADANAGİAD üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmeyi sürdürecek. Karamsar ve olumsuz bir tablo çizmek niyetinde değiliz. Herkes gibi biz de yaşanan sorunları derinden hissediyoruz. Ancak çözüm inancımızı da koruyoruz. Biliyoruz ki, sorun varsa çözüm de var. Ülkemizin ve kentimizin her türlü sorunu aşacak potansiyeli ve birikimi mevcut. Biz bu inancımızı her yerde ifade etmeye devam edeceğiz! Her zaman olduğu gibi ADANAGİAD Ailesi başkanından yönetim kurulu ve üyesine değin herkesin ortak katkısı ve çabasıyla yol almaya devam edecek. Kökleri 30 yıl öncesine dayanan, filizleri ise sonsuzluğa uzanan ADANAGİAD'ın kurucu ve geçmiş dönem başkanlarıyla buluştuğumuz bugün, sevinç ve gururumuzu paylaştığınız için minnettarız! Bugüne dek ADANAGİAD için elini taşın altına koyan, işinden, ailesinden ve sevdiklerinden vakit ayırarak derneğimiz için büyük emek veren, çaba harcayan hepinize bir kez daha teşekkür ediyoruz."

"BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ"

Duygusal anların yaşandığı, dayanışma, vefa ve birliktelik mesajlarının verildiği etkinlikte alkışlar eşliğinde kürsüye çıkan ADANAGİAD Kurucu Başkanı Nuri İzci, dernek için çok emek verilip çaba gösterildiğini belirterek, "Adana ve ülkemiz için çok iş yaptık, yapmayı sürdürüyoruz dernek olarak. Yaptığımız aslında ülkemiz ve kentimiz için bayrağı en öne taşıma yarışı bir yönüyle. Hepimiz bu bayrağı çok daha ileriye taşımayı sürdüreceğiz" diye konuştu. ADANAGİAD Geçmiş Dönem Başkanları Süleyman Sönmez, Yakup Bulut, Vedat Gizer, Tamer Gülcan, Ümit Onatça, Sefa Noyaner ve Halid Milli da alkışlarla kürsüye gelerek hem anılarını anlattı, hem de yaptıkları çalışmaları paylaşıp gelecekle ilgili öneri ve düşüncelerini dile getirdi. Etkinliğin sonunda ADANAGİAD kurucu ve geçmiş dönem başkanları anı fotoğrafı çektirdi. 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis