ADANAGİAD YAZA VE YENİ ÜYELERE "MERHABA" DEDİ

ADANAGİAD YAZA VE YENİ ÜYELERE "MERHABA" DEDİ

 

BÜYÜK KATILIM

Adana Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilen 'Yaza merhaba' etkinliğine, ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarıyla, çok sayıda üye katıldı. ADANAGİAD üyeleri ve konuklarıyla yakından ilgilenen ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleriyle görüş alışverişinde bulunup sohbet etti. Açık alandaki havuz başında büyük ilgi gören gecede misafirlere seslenen ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, katılımcılara ve yeni üyelere teşekkür etti. ADANAGİAD Ailesi'nin öneminden söz eden Boğa, "Kuruluşunun 30. yılını kutlayan derneğimize hoşgeldiniz. Biz çok büyük bir aileyiz, iyi ki birlikteyiz" dedi.

"ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ"

Katılımcılara seslendiği konuşmasında etkinliğin düzenlenmesinde emek ve katkı koyanlara bir kez daha teşekkür eden Ali Can Boğa, "Birlikteliğimizi pekiştirdiğimiz ve motivasyonumuzu yükselten bu etkinlikleri çok önemsiyoruz. ADANAGİAD ailesinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ADANAGİAD köklü geçmişi, geçmiş ile geleceği buluşturan yapısıyla Adana ve ülkemizin geleceği için, üyelerimizin gereksinim duyduğu konularda elini taşın altına koymaya hep devam edecek. Biz de var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz" açıklamasında bulundu.

ÜYELİK BELGELERİNİ ALDILAR

Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarıyla beraber derneğe yeni üye olan 46 kişiye üyelik belgelerini sundu. Konukların gönüllerince eğlendiği etkinlikte sevilen sanatçı Ezgi Gergin de, beğenilen şarkılarıyla herkesi eğlendirdi. Gecenin ilerleyen saatlerine dek süren etkinlikte, katılımcılar anı fotoğrafları da çektirdi.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis