ADANAGİAD ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

ADANAGİAD ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Halid Milli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Valisi Süleyman Elban, Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi makamlarında ziyaret edip görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretlerde Adana için yaptıkları çalışmalardan, Simge Adana ve Marinaport gibi önemli projelerinden söz eden ADANAGİAD Heyeti, ülke ve kent yararına her işte sorumluluk duygusuyla hareket etmeyi sürdüreceklerini vurguladı.

VALİ ELBAN TEŞEKKÜR ETTİ

ADANAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Halid Milli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk olarak Adana Valisi Süleyman Elban'ı makamında ziyaret etti. Yangından sonra Kozan ormanlarının tekrar yeşile dönmesi için Vali Elban adına bağışlanan fidanların sertifikasını takdim eden ADANAGİAD Heyeti, kabulü ve ilgisi için de ayrıca teşekkür etti. Konuklarını ağırlayan Adana Valisi Süleyman Elban da, kentin yatırım, istihdam ve gelişimine katkı sağlayan, bu uğurda çaba gösteren herkesi kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

ADANA VE TÜRKİYE VURGUSU

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş ile de makamında bir araya gelen ADANAGİAD Heyeti, Kırşehir'deki başarısının Adana'da da devam etmesini dilediklerini söyledi. Başsavcı Gümüş de konuklarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. ADANAGİAD Heyeti, Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi de makamında ziyaret edip başarı dileklerini paylaştı. Fidan bağışı sertifikasını sunan  ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, herkesin Türkiye ve Adana ortak paydasında buluşmasının öneminden bahsederek, "Kentimizin ve ülkemizin gelişip kalkınması için ADANGİAD Ailesi olarak bizler her zaman elimizi taşın altına koyuyoruz. Simge Adana ve Marinaport gibi projelerimiz bu sorumluluk duygusuyla ortaya koyduğumuz çalışmalardır. Yine aynı sorumluluk duygusuyla hareket ederek ülkemizi ve kentimizi çok daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmayı sürdürüyoruz" dedi.  


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis