ADANAGİAD YÖNETİMİ ATB'Yİ HAYIRLADI

ADANAGİAD YÖNETİMİ ATB'Yİ HAYIRLADI

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanlığı görevine yeniden seçilen Şahin Bilgiç ile Meclis Başkanlığı'na getirilen Osman Bağış'ı kutladı.

ATB'nin yeni açılan kompleksini de gezen iş dünyasının genç temsilcilerine bilgi veren ATB Başkanı Şahin Bilgiç, Adana'ya yakışır bir eser kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.

KUTLAYIP BAŞARI DİLEDİLER

Ocak ayında göreve gelen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, Başkan Yardımcısı Ali Can Boğa, Genel Sekreter Cenk Yakın, Sayman Zeynep Madenci ile yönetim kurulu üyeleri Kemal Özçetin ve Vehbi Kapıcıoğlu, yeniden göreve gelen ATB Başkanı Şahin Bilgiç ve Meclis Başkanı Osman Bağış'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Misafirperverlikleri için teşekkür ettiği Şahin Bilgiç ve Osman Bağış'a görevlerinde başarı dileyen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, yeni açılan ATB Kompleksi'nin de çok önemli bir tesis olduğunu vurguladı.

"ADANA'YA YAKIŞTI"

AGİAD Başkanı Halid Milli, ziyarette yaptığı konuşmada, "Biz de ADANAGİAD yönetimine Ocak ayında geldik. Seçimlerimiz sonrası oluşan yeni yönetimimizle sizlere de ‘hayırlı olsun’ demek ve Adana'ya yakışan bir eser olan kompleksinizi de hayırlamak için ziyaret etmek istedik. Çiftçi kimliğimiz olduğu için baba ocağımız Adana Ticaret Borsası idi. O yüzden 'Hizmet binası yetmiyor' gibi konuşmalara çok tanık olduk. Böylesine büyük bir tesisi şehrimize kazandırdığınız için size ve üyelerinize teşekkür ediyoruz. Bu arada ADANAGİAD'ın geleneksel İş ve Meslek Ödülleri etkinlikleri için çalışmalara başladık. Sizinle bu konuları konuşup önerilerinizi de almak istiyoruz." dedi.

ŞAHİN BİLGİÇ, “ADANA EKONOMİSİ İYİ OLURSA, HERKES FAYDA GÖRÜR

ATB Meclis Başkanı Osman Bağış’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuklarına kompleksi gezdirip bilgi veren ATB Başkanı Şahin Bilgiç, işlem hacmi açısından ATB'nin Türkiye’nin en büyük ilk 5 borsasının içerisinde olduğunu söyledi.

Konuklarına ziyaretleri için teşekkür eden Bilgiç, "Borsamız yeni kompleksimizle birlikte 2018 yılında ilk 3'e sonra da birinci sıraya oturacak. Kompleksimizin temelini atarken koyduğumuz tarımsal hasıla işlemi hedefi 25 milyar liraydı. Burası sadece Adana'ya değil, bölgeye de hizmet ediyor. Bölge ekonomisine ve tarımına hizmet edecek konumdayız. Bu başarıda herkesin emeği var. Gerçekten Adana'ya yakışır bir eser oldu. Bizler şehrimizi seviyoruz ve hizmet etmek hepimizin görevi. Adana ekonomisi iyi olursa, iş hayatındaki herkes ve Adana fayda görür." diye konuştu.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis