BÜYÜK ÖNDERİMİZ ATATÜRK'Ü ŞÜKRAN VE MİNNETLE ANIYORUZ

BÜYÜK ÖNDERİMİZ ATATÜRK'Ü ŞÜKRAN VE MİNNETLE ANIYORUZ

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem ve derin bir şükranla andıklarını söyledi.

10 Kasım 1938 tarihinde yaşama veda eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 82'nci yıldönümünde yazılı bir açıklama yapan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "Ülkemizi yedi düvelin amansız işgalinden görkemli bir kurtuluş mücadelesiyle bağımsızlığa kavuşturan, sonrasında yaşama geçirdiği kalkınma hamleleriyle üstün bir medeniyet seviyesine taşıyan Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sonsuza kadar kılavuzumuz olmaya devam edecektir" dedi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza dek yaşayacağını vurgulayan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "Büyük Önder Atatürk her zaman yolumuzu aydınlatan ışık olarak bize yol göstermeye devam ediyor. Bedenen aramızdan ayrılan ancak ölümsüz fikirleri ve mirasıyla yüreklerimizde yaşayan Atamız başta olmak üzere, ülkemizin kurtuluşunda canıyla bedel ödeyen, kanıyla vatan topraklarımızı sulayan kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, ebediyete göç eden yiğit gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz" diye konuştu.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis