GELENEKSEL ADANAGİAD İFTAR YEMEĞİ

GELENEKSEL ADANAGİAD İFTAR YEMEĞİ

 

ADANAGİAD üyeleri geleneksel iftarda buluştu

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD), her Ramazan ayında olduğu gibi üyelerini geleneksel iftar etkinliğinde yine bir araya getirdi. Büyük ilgi gören iftarda konuşan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, konuklarla yakından ilgilenip gösterdikleri yakınlığa teşekkür etti. 

YİNE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

ADANAGİAD'ın her yıl Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği geleneksel iftar etkinliği, bu sene de büyük ilgi gördü. ADANAGİAD üyesi ve geçmiş dönem Genel Sekreteri Ümit Özer'e ait Kapça Gurme Tatlar adlı işyerinde gerçekleştirilen iftara, ADANAGİAD'ın önceki dönem başkanlarının yanı sıra Yönetim Kurulu ve ADANAGİAD üyeleri katıldı. İftara katılan misafirlerle yakından ilgilenen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, iş dünyasının genç temsilcileriyle sohbet etti. 

"BİR ARADA OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIK"

ADANAGİAD ailesinin bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "Her yıl olduğu gibi yine bir Ramazan ayında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Geleneksel iftarımıza katılan üyelerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah birlikteliğimizi bozmasın. Her zaman kentimiz ve ülkemiz için yararlı işler yapmaya, memleketimizin daha çok gelişip kalkınması için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz" dedi.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis