YAZA VEDA - YENİ ÜYELERE MERHABA

YAZA VEDA - YENİ ÜYELERE MERHABA

ADANA - Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD), 27 yeni üyesiyle daha da güçlendi. 'Yaza veda, yeni üyelere merhaba' etkinliğinde buluşan ADANAGİAD üyeleri gönüllerince eğlendi, birlik ve beraberlik içinde Adana ve Türkiye için daha fazla çalışacaklarını söyledi.

AİLEYE KATILANLARI SELAMLADI


Adana Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilen 'Yaza veda, yeni üyelere merhaba' etkinliğine, ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarıyla, çok sayıda üye katıldı. Etkinliğe katılan misafirlerle yakından ilgilenen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleriyle görüş alışverişinde bulunup sohbet etti. Havuz başında oldukça büyük ilgi gören etkinlikte konuklara seslenen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, etkinliğe katılanlara ve yeni üyelere teşekkür edip, "Ailemize hoşgeldiniz. Biz çok büyük bir aileyiz, iyi ki birlikteyiz" dedi.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ"

Etkinliğin düzenlenmesinde emek ve katkı koyanlara teşekkürlerini sunan Halid Milli, "Birlikteliğimizi pekiştirdiğimiz ve motivasyonumuzu yükselten bu etkinlikleri çok önemsiyoruz. ADANAGİAD ailesinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ADANAGİAD köklü geçmişi, geçmiş ile geleceği buluşturan yapısıyla Adana ve ülkemizin geleceği için, üyelerimizin gereksinim duyduğu konularda elini taşın altına koymaya devam edecek. Biz de var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz" diye konuştu.  

ROZETLERİNİ TAKTILAR

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, gecede ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarıyla birlikte derneğe yeni katılan 27 üyeye rozetlerini takıp üyelik belgelerini sundu. Yeni üyelerle anı fotoğrafının çekildiği gecede, Magic Drums Monika Bulanda ve DJ Umut unutulmaz bir sahne performansı sergileyerek herkesi eğlendirdi. Eşsiz geceye katılan konuklar, ADANAGİAD Yönetimine teşekkür etti. 

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis