HİÇBİR GÜÇ BİZİ YILDIRAMAZ!

HİÇBİR GÜÇ BİZİ YILDIRAMAZ!

 

ADANA - Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli, 15 Temmuz'daki hain darbe girişimini bir kez daha lanetleyerek aziz şehitleri ve kahraman gazilerimizi rahmetle ve minnetle andı. Bağımsızlık ve milli egemenlik uğruna tarihin her döneminde can veren aziz Türk milletinin 15 Temmuz hain darbe girişimine de geçit vermediğine dikkat çeken Halid Milli, hiçbir gücün Türk milletini yıldıramayacağını kaydetti.

"İHANETE GEÇİT YOK"
 
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "Tarih 15 Temmuz 2016'yı gösterdiğinde karanlık ve alçak odakların hedefindeki ülkemiz büyük bir ihanetle karşı karşıya kalsa da yüreği bağımsızlık, demokrasi ve milli egemenlik ruhuyla çarpan Türk milletinin çelikten ruhuyla dimdik ayakta durmuştur. Hain darbe girişimini bir kez daha lanetliyoruz" diye konuştu. Şehadete yürüyen aziz şehitlerin ve kahraman gazilerin tüm dünyaya 'İhanete geçit yok' mesajını net olarak gösterdiğini aktaran Milli, 15 Temmuz 2016'da ülkemizi ve milletimizi bölüp parçalamak isteyen hain odakların dersini aldığını vurguladı.

"KARARLI MÜCADELEMİZ SÜRECEK"

Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü, Cumhuriyetin, demokrasinin ve milli egemenliğin korunması için canlarını feda eden aziz şehitleri, kanlarıyla memleketi savunan kahraman gazileri rahmet ve minnetle andıklarını belirten Halid Milli, "Kahraman Türk milletinin bağrından çıkıp cennet vatanımızın bugünü ve yarınları için mücadele eden ADANAGİAD ailesi, her zaman ülkemizin ve milletimizin yanında durmaya, azim ve kararlılıkla çalışıp üretmeye, Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği yolda inançla yürümeye devam edecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun. Allah bu günleri bir daha yaşatmasın, hain odakların amaçlarına geçit vermesin" dedi. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis