ÜLKEMİZ VE KENTİMİZ İÇİN BİZ HEP VARIZ

ÜLKEMİZ VE KENTİMİZ İÇİN BİZ HEP VARIZ

 

ADANA - Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Ali Can Boğa, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Adana Valisi Süleyman Elban ve Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi ziyaret etti. Kuruluşunun 30. yılını kutlayan ADANAGİAD'ın yeni yönetimiyle birlikte Vali Elban ve Emniyet Müdürü İnci ile buluşan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, Adana ve Türkiye için her zaman ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini belirtti.

ÖNEMLİ BULUŞMALAR

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Ocak'ta gerçekleştirilen genel kurulun ardından görev dağılımı yapıp Adana Valisi Süleyman Elban'a nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Vali Elban, ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyelerini kutlayarak yeni dönemde başarılar diledi. ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, yönetim kurulu üyelerini tanıtarak ADANAGİAD ve çalışmaları hakkında Vali Elban'a bilgi verdi. ADANAGİAD'ın 30. yaşını tebrik eden Vali Elban, "Adana’nın ekonomisine, sosyal ve kültürel yaşamına sağladığınız katkılardan dolayı sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda da başarılar diliyorum" dedi.

EMNİYET MÜDÜRÜ İNCİ İLE GÖRÜŞTÜLER

Adana Valisi Süleyman Elban'a kabulü ve gösterdiği nazik ilgi için teşekkür eden ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ise, "Adana ve Türkiye ortak paydasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep elimizi taşın altına koyma kararlılığımızı paylaşmak isteriz. Bu bağlamda kökleri 30 yıl öncesine dayanan, filizleri ise sonsuzluğa uzanan ADANAGİAD'a verdiğiniz destek için sizlere bir kez daha minnet duygularımızla birlikte saygılarımızı sunuyoruz. Nazik ilgi ve yakınlığınız için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Ülkemiz ve kentimiz için biz hep varız, elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz" diye konuştu. ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra ise Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Emniyet Müdürü Doğan İnci, ADANAGİAD'ın yeni yönetimini kutlayarak başarı dileklerini paylaştı. 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis