YAŞASIN CUMHURİYET!

YAŞASIN CUMHURİYET!

 

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Ali Can Boğa, ülkemizin en büyük bayramı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı büyük bir coşku ve gururla kutladıklarını söyledi. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet payidar kalacağına vurgu yapan Boğa, "İşgale uğramış bir ülkede kahramanlık destanı yazıp Türkiye Cumhuriyeti'ni bizlere armağan eden Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Yaşasın Cumhuriyet. Bayramımız kutlu olsun" dedi.

BİR DESTAN YAZDILAR

ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 99'uncu yıldönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaparak herkesin bayramını kutladı. Bugün 99 yaşına ulaşan Türkiye Cumhuriyeti'nin Atatürk'ün izinde ve gösterdiği hedeften sapmadan sonsuza kadar yaşayacağını belirten ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, "Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki kahraman Türk milleti, dillere destan, herkese örnek olan eşsiz zaferi cumhuriyet ile taçlandırmıştır" diye konuştu.

"YAŞASIN CUMHURİYET"

Ülkemizin işgalden kurtarıldığı Milli Kurtuluş Savaşı sonrasında kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin Büyük Önder Atatürk'ün de söylediği gibi ilelebet payidar kalacağını aktaran ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, şunları kaydetti:
"Ulu Önderimiz Atatürk'ün, 'Vatanını en çok seven, işini en iyi yapandır' ilkesi de hepimize çok yol gösteriyor. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, bugün 99 yaşını kutlayan çınarımız Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza dek yaşaması için bu bilinç ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İş dünyasının genç temsilcileri olarak bizler ülkemizin kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı ve yarınları için azimle gayret göstermeye devam edeceğiz. Bu duygularla aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, Ulu Önderimiz Atatürk ile tüm silah arkadaşlarını, rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Yaşasın cumhuriyet. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız, en büyük bayramımız kutlu olsun."


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis