Yaza Merhaba!

Yaza Merhaba!

ADANAGİAD, 37 yeni üyesiyle artık daha da güçlü 

Genç iş insanları yaza ve yeni üyelere 'merhaba' dedi

Yaza ve yeni üyelere coşkulu karşılama 

ADANA - Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Ailesi, 37 yeni üyesiyle artık daha da güçlendi. Genç iş insanları 'Yaza ve yeni üyelere merhaba' etkinliğinde buluşarak gönüllerince eğlendi, hep birlikte Adana ve Türkiye için daha fazla çalışacaklarını haykırdı. 

"YENİ ÜYELERLE DAHA DA GÜÇLÜYÜZ"

Büyük coşku içinde Adana Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilen 'Yaza ve yeni üyelere merhaba' buluşmasına, ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarının yanı sıra çok sayıda üye katıldı. Etkinliğe gelen konuklarla yakından ilgilenen ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa ve yönetim kurulu üyeleri, katılımcılarla sohbet edip görüş alışverişinde bulundu. Otelin havuz başında düzenlenen ve büyük ilgi gören etkinlikte misafirlere seslenen ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, etkinliğe katılanlara ve yeni üyelere teşekkür ederek, "ADANAGİAD çatısı altında yine aile olarak toplanmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık yeni üyelerimizle daha da güçlüyüz. Hepiniz hoşgeldiniz" dedi. 

"HEP ÇALIŞIYORUZ, ÇALIŞMAYI SÜRDÜRÜCEĞİZ"

Coşkulu ve renkli görüntülere sahne olan etkinliğin başlangıcında yönetim kurulu üyelerini sahneye davet ederek konukları hep birlikte selamlayan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, şunları kaydetti;
"Evimiz, çatısı altında gururla toplandığımız ADANAGİAD açık denizlerde yol gösteren fener gibi yolumuzu aydınlatıyor tam 31 yıldır. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu dönemde, koca çınarımız ADANAGİAD'ın yeni üyelerle güçlenmesi, daha da büyümesi hepimizi onurlandırıyor. Kentimizin, ülkemizin, üyelerimizin ve tüm herkesin refah dolu bir geleceğe kavuşması için ADANAGİAD Ailesi, var gücüyle çalışmayı sürdürecek. ADANAGİAD Ailesi olarak bu duygularla, birlikteliğimizi pekiştirdiğimiz ve motivasyonumuzu yükselten bu etkinlikleri çok önemsiyoruz. Çünkü biz bir aileyiz ve bu sıcak ailenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ailemizin her bir üyesiyle birlikte daha güçlü olduğumuzu biliyor, hiçbir engel tanımadan yolumuza devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.  2023 Yılı Yaza ve Yeni Üyelere Merhaba Etkinliğimizde bizi her zaman olduğu gibi yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. ADANAGİAD ailesine emek verip katkı koyan herkese minnetlerimizi sunuyoruz."

ÜYELİK BELGELERİ VERİLDİ

Konuşması alkışlarla karşılanan ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, katılımcıların destekleriyle ADANAGİAD'ın geçmiş dönem başkanlarını kürsüye çağırıp derneğe yeni katılan 37 isme üyelik belgelerini sundu. Yeni üyelerle hatıra fotoğraflarının çekildiği etkinlikte, ünlü sanatçı Arzu Akdaş davetlilere şarkılarıyla unutulmaz anlar yaşattı. Büyük ilgi gören ve konukların gönüllerince eğlendiği geceye katılanlar ADANAGİAD yönetimine de teşekkür etti.Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis